Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Domy na sprzedaż i na wynajem dostępne od ręki Książnice

2 ogłoszenia

Sortowanie

Od najnowszych

2 ogłoszenia

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

490 000 zł110 m² 4 454,55 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:3 600 m²

Dom w Książnicach - komfort, przestrzeń i potencjał inwestycyjny | 490 000 zł oferta na wyłączność - dostępna tylko u nas! Szukasz miejsca, które połączy spokój życia blisko.

Szczegóły ogłoszenia

699 999 zł90 m² 7 777,77 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:3

 

Powierzchnia działki:7 200 m²

Szukasz przestrzeni, która da Ci spokój, swobodę i mnóstwo możliwości? W Książnicach czeka na Ciebie dom o powierzchni ok. 90 m + poddasze i piwnica (70 m + 70 m ),.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia archiwalne

Archiwalne

Dom z garażem Książnice

Książnice,podkarpackie

450 000 zł173 m² 2 601,16 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:6

 

Powierzchnia działki:137 800 m²

Oferujemy sprzedaż domu jednorodzinnego zlokalizowanego w miejscowości Książnice, 7km od centrum Mielca. Dom w stanie surowym zamkniętym. Powierzchnia użytkowa domu. 173 m2 Powierzchnia.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom wolnostojący Książnice

Książnice,małopolskie

930 000 zł217 m² 4 285,71 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:2 200 m²

Miejsce dla rodziny szukającej spokoju. Dom do wejścia bez remontu, z ogrodem warzywnym i owocowym! Główne atuty nieruchomości: bliskość komunikacji miejskiej cicha i spokojna okolica.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom z tarasem Książnice

Książnice,małopolskie

725 000 zł152 m² 4 769,74 zł/m²

 

Rodzaj domu:dom wolnostojący

 

Liczba pokoi:5

 

Powierzchnia działki:4 000 m²

Na sprzedaż niezwykle klimatyczny dom z 'zaczarowanym ogrodem' o niebagatelnym rozmiarze 40arów. Działka w całości zagospodarowana bujną roślinnością. Od domu do autostrady A4.

Szczegóły ogłoszenia

Archiwalne

Dom bliźniak Książnice

Książnice,małopolskie

150 000 zł74 m² 2 027,03 zł/m²

 

Rodzaj domu:bliźniak

 

Liczba pokoi:2

 

Powierzchnia działki:400 m²

Do sprzedania niezależna połowa domu- 74m2 :książnice {8 km od Bochni,30 km od Krakowa,bardzo dobry dojazd} dwa pokoje,kuchnia,łazienka /6m2/ ,spiżarnia,hol,ganek.Budynek pokryty dachówką,częściowo.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij